• Kurumsal

  AKTÜEL ARKEOLOJİ TRAVEL

  Aktüel Arkeoloji Basın Yayıncılık Turizm Org. Ltd. Şti. kuruluşudur.

   

  Aktüel Arkeoloji Dergisi olarak siz değerli okuyucularımıza ve dostlarımıza Anadolu'yu farklı bir gözle görme ve tanıma fırsatı sunmak amacı ile Arkeoloji Travel'ı kurduk. Amacımız farkındalık yaratmak ve Anadolu'yu yeniden tanımayı sağlamak. Bunu neden mi yapıyoruz ? Çünkü Hititlere, Friglere, Urartulara ait arkeolojik ve kültürel miras kalıntısını dünyanın başka hiç bir coğrafyasında göremezsiniz. Biz sahip olduğumuz ama şimdiye kadar turizm firmaları tarafından önemsenmeyen, fark edilmeyen bu zenginliği size yeniden keşfetme şansı sunuyoruz. Bu nedenle arkeoloji travel dedik. Çünkü, yıllarca Kültür Turizmi diye hep aynı bildik yollardan geçirip, hep aynı bildik kalıntıları gösterip,  hep aynı bildik hikayeleri anlattılar bize. Biz de diyoruz ki artık farklı yollardan gidelim, farklı kalıntılar görelim ve yaşanmış farklı hikayeleri dinleyelim. Bu nedenle arkeoloji başta olmak üzere içerisinde keşif, doğa  ve insan olan bir tur yapalım. Uzun yürüyüşler gerçekleştirelim, doğanın içinde kalalım ve arkeolojik alanları keşfedelim. 

  Keşfetmek istiyoruz çünkü, biliyoruz ki Anadolu binyıllardır yaşanmışlıkların ve geçmişte kalan hikayelerin olduğu bir dünya. Bu nedenle daha keşfedilecek çok fazla hikaye bizleri  bekliyor. Arkeoloji keşif gezileri, tarih, doğa ve insan odaklı olmak üzere koruma, fark etme ve önemseme kültürünü de barındırmaya yönelik olacaktır. 

  Arkeoloji Travel olarak Anadolu'yu yeniden keşfetmek için yola çıkıyoruz ve sizi de bu keşfin bir parçası olmaya çağırıyoruz. Çünkü  Likya'da Beydağları, Konya'da Hititin Yalburtu, Afyon'da Frigleri ve daha birçoğunu yürüyerek, tırmanarak, aşarak keşfedeceğiz ve Anadolu'nun zenginliğine sizinle birlikte göreceğiz.

  Yeni keşif yolçuluklarında görüşmek üzere...

  www.aktuelarkeolojitravel.com  bir reklam mecrası olup bu sitede yer alan tur ve paket turlar Antonina Turizm tarafından düzenlenmektedir. 

   

   
  AKTÜEL ARKEOLOJİ TRAVEL 0212 244 25 02, info@aktuelarkeolojitravel.com Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim